Zakończyła się uzupełniająca rekrutacja do projektu SezAM!

11 października minął termin nadsyłania zgłoszeń do projektu SezAM.  Rekrutacja uzupełniająca trwała od poniedziałku 7 października, a zgłaszać się można było mailowo lub osobiście dostarczając komplet wypełnionych dokumentów do Biura Karier Studenckich.

Zainteresowanie uzupełniającą rekrutacją przerosło nasze oczekiwania i zgłosiło się więcej chętnych niż było dostępnych miejsc.

Do projektu zakwalifikowało się kolejnych 28 osób, więc w II turze projektu Sezam jest łącznie 175 uczestników! Każdy z nich będzie miał szansę zrealizować działania rozwojowe zgodne z indywidualną ścieżką wsparcia, która jest ustalana jest podczas spotkań z doradcą zawodowym, wziąć udział w spotkaniach z pracodawcami i w zadaniach projektowych.

Każdy z uczestników weźmie udział w jednym z  14 kursów przygotowanych w tej turze projektu:

• Eksploatacja i serwis kontenerów chłodniczych stosowanych w transporcie morskim
  • Programowanie aplikacji dla systemu Android
  • AutoCAD – stopień I   + AutoCAD Electrical
  • Hot Work
  • AutoCad
  • Autodesk Inventor I i II
  • Dowodzenie siłownią okrętową
  • Eksploatacja zbiornikowców do przewozu produktów naftowych oraz chemikaliów
  • Eksploatacja zbiornikowców do przewozu gazów skroplonych luzem
  • Kurs w celu uzyskania świadectwa ratownika
  • Chromatografia