Informacje dla studentów powracających do akademików

Informacja dotycząca powrotu studentów do akademików UMG z dnia 19.05.2020 roku

W związku ze wznowieniem zajęć ponowne zakwaterowanie studentów w domach studenckich UMG odbywa się na poniższych zasadach:

1. Studenci, którzy wykwaterowali się i wymeldowali się składają „Wniosek o przyznanie miejsca” do biura wybranego akademika drogą mailową:
SDM 2: sdm2atumg.edu.pl
SDM 3: sdm3atumg.edu.pl
SDM 4: sdm4atumg.edu.pl
Wnioski do pobrania znajdują się tutaj:

2. Studenci, którzy opuścili akademiki bez wykwaterowania - wracają do zajmowanych przez siebie miejsc bez dodatkowych formalności.
    Liczba wolnych miejsc w akademikach SDM3,SDM4 - 250 miejsc.

3. Powracających studentów kwarantanna nie obowiązuje.

Opłaty za miejsce będą naliczane od dnia powrotu studenta zgodnie z obowiązującą taryfą opłat.

•         Pobyt studenta UMG (zakwaterowanie) 350,00 zł / miesiąc;

•         Pobyt studenta innych uczelni 400,00 zł / miesiąc;

•         Nocleg studenta UMG 15,00 zł/dobę;

•         Nocleg studenta inna uczelnia – 25 zł/dobę;

•         Udostępnienie pościeli – 10,00 zł;

Na terenie domów studenckich UMG obowiązuje przestrzeganie reżimu sanitarnego związanego z zapobieganiem rozprzestrzeniania się zakażenia wirusem Sars-Covid-19. W biurze i przy recepcji akademika studenci obsługiwani są pojedynczo. Na terenie akademika poruszamy się w maseczkach zakrywających usta i nos. Udostępnione są płyny dezynfekcyjne

K. Korol