Pomoc psychologiczna dla studentów

Nie radzisz sobie z ograniczeniami wywołanymi epidemią, boisz się przyszłości, masz problemy, które Cię przygniatają? Możesz skorzystać z pomocy psychologicznej on-line – anonimowo, wygodnie i bezpiecznie.

Pomoc psychologiczna online to inicjatywa Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, który przygotował akcję „Strefa komfortu PSRP”.  Każdy polski student może skorzystać z terapii online i wziąć udział w webinariach prowadzonych przez specjalistów. Projekt dofinansowało Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Przez stronę internetową studenci mogą zapisać się na e-wizytę u psychoterapeuty i skonsultować się online, mogą również wziąć udział w webinarach przygotowanych przy wsparciu merytorycznym Uniwersytetu SWPS, znaleźć artykuły tematyczne i skorzystać z bazy miejsc wsparcia.

Strona internetowa akcji: wsparciepsychologiczne.psrp.org.pl

Strona akcji na Facebooku