CENTRUM INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ - sesja kreatywna

Biuro Karier Studenckich zaprasza na sesje kreatywne usługi CENTRUM INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ organizowane przez Fundację Gospodarcza, w ramach których będą rozwiązywane realne problemy biznesowe pomorskich przedsiębiorców.

Udział w sesji jest świetną okazją do treningu własnej kreatywności, zdobycia cennego doświadczenia z zakresu rozwiązywania rzeczywistych trudności pojawiających w trakcie prowadzenia biznesu, zdobycia wiedzy na temat zastosowania technik twórczego myślenia w praktyce, a także doskonałą możliwością poznania pomorskich przedsiębiorców z różnych branż.

Korzyści dla uczestników:

• rozwój własnej kreatywności,

• poznanie technik twórczego myślenia,

• nawiązanie kontaktów z firmami,

• dobra zabawa

• referencje, które będzie można wpisać w CV

Jest to ciekawe i inspirujące doświadczenie skierowane szczególnie do studentów kierunków: zarządzania, ekonomii, administracji itp.

Dla Fundacji Gospodarczej, jako realizatora usługi, udział studentów będzie bezcenny, obecność młodych ludzi z otwartymi umysłami z pewnością przyczyni się do znalezienia i wdrożenia skutecznego rozwiązania zgłoszonych przez firmy trudności czy problemów.

Najbliższe sesje kreatywne odbędą się w siedzibie Fundacji Gospodarczej, przy ul. Olimpijskiej 2 w Gdyni w następujących terminach:

• 10.11.2021, godz. 12:00

• 17.11.2021, godz. 11:30

• 22.11.2021, godz. 09:00

• 29.11.2021, godz. 09:00

• 30.11.2021, godz. 10:00

Czas trwania sesji ok. 4-5 godzin.

ZAPISY:
w celu potwierdzenia chęci udziału w sesji w wybranym terminie proszę o kontakt ze specjalistą ds. usługi w projekcie - Eweliną Syroka, tel. 586624247, e.syrokaatfungo.com.pl

www.fundacjagospodarcza.pl
Fundacja Gospodarcza
ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia

CENTRUM INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ jest realizowane w ramach projektu: „Budowa gotowości parków naukowo-technologicznych i inkubatorów w obszarze Metropolitarnym Gdańsk-Gdynia-Sopot do świadczenia nowych lub ulepszonych specjalistycznych usług proinnowacyjnych”

BKS
05.11.2021