Gra o Karierę

Biuro Karier Studenckich serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji wydarzenia "Gra o Karierę".

Co roku Akademickie Biura Karier z całej Polski organizują szkolenia, warsztaty, konferencje, konsultacje doradcze itp., umożliwiając udział w nich studentom spoza macierzystej uczelni. Chcesz skorzystać z oferty Biura Karier z Warszawy, Krakowa, czy też Lublina? Teraz to możliwe.

Czeka Was 5 dni rozwojowych w postaci webinariów, warsztatów, konsultacji oraz szkoleń  – sami zadecydujcie w czym chcecie wziąć udział.

Chcesz skonsultować swoje CV? Szykujesz się do napisania CV po angielsku? A może chcesz dowiedzieć się jakie są najlepsze narzędzia i kreatory CV online?
Chcesz wziąć udział w symulacji rozmów kwalifikacyjnych?
Chcesz poznać LinkedIn w praktyce? Chcesz dowiedzieć się jak budować swoją markę personalną na Linkedin?
Chcesz dowiedzieć się jakie są porady, rady dla studentów z perspektywy pracodawcy, aby współpraca była bezproblemowa i związana na lata?
Chcesz wedzieć jak znaleźć swoje miejsce na rynku pracy? Jak szukać pracy i przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej? Jak wygrać na rozmowie o pracę?
Chcesz oswoić stres? Dowiedzieć się jak skutecznie rozwiązywać konflikty?

A może chcesz skorzystać z konsultacji u doradcy zawodowego UMG i wziąć udział w badaniu swojego potencjału, dzięki któremu dowiesz się między innymi:
– jakie są twoje cechy wyróżniające?
– jaka jest twoja rola w zespole?
– jakie masz predyspozycje do kształtowania kluczowych kompetencji zawodowych?
– jakie czynniki motywują cię do pracy?

Te oraz inne formy wsparcia przygotowane będą dla Was w dniach 17-21 maja!

Pełna lista oraz zapisy dostępne pod adersem:

Nie czekaj z zapisami - na niektóre warsztaty i spotkania jest ograniczona liczba miejsc!

"Gra o Karierę" to ogólnopolska inicjatywa łącząca Akademickie Biura Karier, której celem jest promowanie naszej działalności wśród studentów. Dzięki formule online macie niepowtarzalną okazję udziału w wydarzeniach organizowanych przez uczelnie z całej Polski.

BKS