Kierunek ORLEN

Biuro Karier Studenckich zaprasza do wzięcia udziału w programie stażowym Kierunek ORLEN.

Jeżeli jesteś studentem ostatnich lat lub absolwentem studiów wyższych, bądź chcesz zmienić swoją dotychczasową ścieżkę zawodową - spróbuj swoich sił we flagowym programie stażowym Kierunek ORLEN.

Kierunek ORLEN to program płatnych staży, realizowanych w Spółkach Grupy ORLEN. Rekrutacja do programu jest realizowana dwa razy w roku: w marcu i październiku.
Uczestnicy pod okiem ekspertów przygotowują się do wykonywania zadań w wybranej specjalności zawodowej. Staż trwa 6 miesięcy, odbywa się m.in. w Płocku, Warszawie, Włocławku, Trzebini, Jedliczach i Gdańsku.

• Staż o wyjątkowym znaczeniu

Staż to krok w przyszłość w jednej z największych i najlepiej prosperujących polskich firm o strategicznym znaczeniu dla gospodarki, rozpoznawalnej i prestiżowej marce.

• Wiele różnych możliwości

Siła przemysłu i skala działania Grupy ORLEN to możliwość podjęcia pracy w innowacyjnym przemysle, nie tylko paliwowym, ale i chemicznym, petrochemicznym, energetycznym, w wielu miejsach w Polsce.  Możliwość zdobycia doświadczenia, przygotowanie do pracy zgodnej z wykształceniem i bieżące wsparcie opiekuna - eksperta.

• Ciągły rozwój

Staż oznacza dostęp do innowacyjnych i zaawansowanych technologii oraz unikatowej wiedzy specjalistycznej. Zadania merytoryczne realizowane w trakcie stażu są osadzone w praktyce biznesowej innowacyjnych projektów realizowanych na olbrzymią skalę, niedostępnych nigdzie indziej.

Kierunek ORLEN w liczbach
  • 80 miejsc stażowych

• 6 miesięcy nauki (start w lutym i lipcu)

• 2 rekrutacje w roku (w marcu i w październiku)