Living the dream - kariera na jachtach luksusowych

Biuro Karier Studenckich Uniwersytetu Morskiego w Gdyni zaprasza Studentów UMG na spotkanie:

Living the dream - kariera na jachtach luksusowych

Myślisz o karierze na luksusowych jachtach? A może chcesz dowiedzieć się czy to praca dla Ciebie? Jak wygląda scieżka kariery? Na jakie zarobki mozna liczyć? Na te i inne pytania odpowiedzą:

Mgr inż. nawigacji Małgorzata Kopeć - jedna z pierwszych absolwentek kierunku Transport Morski Akademii Morskiej w Gdyni. Karierę na jachtach luksusowych rozpoczęła w 2009 roku dochodząc do stopnia Starszego Oficera. Od 2016 roku zajmuje się propagowaniem jachtingu w Polsce i prowadzi Doradztwo Jachtingowe oferujące pomocw przebranżowieniu się i zdobyciu pierwszej pracy na jachtach luksusowych.

Mgr Joanna Sempruch - Coach i Trener, Lektor, Chief Stewardesa i Interior Manager z bogatym doświadczeniem w pracy na jachtach luksusowych od 2003 roku oraz w bezpośredniej obsłudze klienta VIP. Wprowadza w świat gościnności ekskluzywnej na morzu stosując najnowsze metody coachingowe i trenerskie. Jako jedyna na świecie prowadzi specjalistyczne kursy komunikacji interpersonalnej „Luxury Yachting English”.

Spotkanie odbędzie się online (MS TEAMS)  27/02/2021 o godzinie 10:00

Program:

1. Jachting luksusowy - młoda dynamicznie rozwijająca się branża

2. Ścieżka kariery na jachtach luksusowych

3. Rodzaje jachtów luksusowych

4. Wpływ sezonowości na organizację pracy na jachcie luksusowym

6. Kontrakty, zarobki i benefity w pracy na jachtach luksusowych

7. Kwalifikacje i kompetencje załogi jachtu luksusowego

7. Jachting luksusowy w czasach pandemii

8. Pytania i odpowiedzi

LINK DO SPOTKANIA: Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania (MS TEAMS)  27/02/2021 godzina 10:00

bks