Pomorskie Mistrzostwa Wirtualnej Przedsiębiorczości

Biuro Karier Studenckich zaprasza do wzięcia udziału w pierwszych Pomorskich Mistrzostwach Wirtualnej Przedsiębiorczości. 

Jesteś studentem pomorskiej uczelni? Myślisz w przyszłości o własnym biznesie, ale nie jesteś pewny, czy masz wystarczające kompetencje do zarządzania firmą? Te Mistrzostwa są właśnie dla Ciebie!

Zbierz kolegów i stwórz swój zespół, który wcieli się w rolę właścicieli agencji interaktywnych. W ciągu miesiąca Grywalizacji będziesz podejmować prawdziwe decyzje biznesowe m.in. o: zatrudnieniu pracowników czy o oferowanych usługach i ich cenach, rywalizując z innymi firmami na konkurencyjnym rynku.

Wydawać by się mogło, że to tylko wirtualna gra, ale w jej trakcie zdobędziesz jak najbardziej realne kompetencje. Naucz się zarządzać firmą w praktyce dzięki wykorzystaniu symulatora biznesu firmy Revas Sp. z.o.o.

Szczegółowe informacje wraz z formularzem rekrutacyjnym dostępne są pod adresem: https://revas.pl/pmwp/

Na zwycięzców czekają nagrody! Zgłoś swój zespół już dziś i zostań prezesem własnego, wirtualnego biznesu!

 

Pomorskie Mistrzostwa Wirtualnej Przedsiębiorczości organizowane są przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego i są realizowane w ramach Projektu Smart Progress. Mistrzostwa dedykowane są studentom uczelni z województwa pomorskiego, szczególnie osobom studiującym na kierunkach spokrewnionych z obszarami Inteligentnych Specjalizacji Pomorza.

Celem mistrzostw jest kształtowanie kompetencji przedsiębiorczych wśród studentów.

Zgłoszenia zespołów przyjmowane są od 4 do 20 października 2021 r. O zakwalifikowaniu do Konkursu decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz rekrutacyjny oraz szczegółowe informacje związane z przebiegiem Konkursu dostępne są pod adresem: https://revas.pl/pmwp/!

 

Podmiot udostępniający: 

UM w Gdyni

Wytworzył informację:

BKS
12.10.2021
Wprowadzenie:
M.Bagińska 12.10.2021
Ostatnia modyfikacja:
M.Bagińska 12.10.2021