Trwa Wielki Plebiscyt Edukacyjny

Do wtorku, 14 grudnia do godziny 21:00 można oddać swój głos w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego „Uczelnia na medal” i „Nauczyciel na medal”. Na liście kandydatów znajduje się również Uniwersytet Morski w Gdyni oraz nauczyciele akademiccy z naszej Uczelni.

Celem plebiscytu, największego nie tylko w naszym regionie, ale w całej Polsce, jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. W przypadku nauczycieli akademickich na docenienie zasługuje umiejętność pełnego pasji i zaangażowania przekazywania wiedzy, wysoka kultura osobista i przyjazne podejście do studentów.

Wśród kandydatów do tytułu „Nauczyciel na medal” znajdują się nauczyciele akademiccy Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, na których można oddać swój głos: prof. dr hab. inż. Janusz Mindykowski, dr Magda Bogalecka, mgr Paweł Szyman.

W plebiscycie zostaną także nagrodzone placówki edukacyjne – w tym uczelnie publiczne i niepubliczne. Na liście kandydatów znajduje się także Uniwersytet Morski w Gdyni. Aspekt edukacyjny, kwestie organizacyjne, jakość komunikacji i obsługi oferowane przez szkołę wyższą - to główne kryteria oceny w tej kategorii plebiscytu.

Głosować można do wtorku, 14 grudnia, do godziny 21:00. Plebiscyt zakończy się ogólnopolską galą, na którą zostaną zaproszeni laureaci w każdej kategorii z każdego województwa. Odbędzie się ona w marcu 2022 r. w Sali Wielkiej na Zamku Królewskim w Warszawie.

Listy kandydatów dostępne są na stronie Dziennika Bałtyckiego:

 

 

Podmiot udostępniający: 

UM w Gdyni

Wytworzył informację:

B. von Schada Borzyszkowska
24.11.2021
Wprowadzenie:
Ostatnia modyfikacja: