Dni Otwarte w Arche Consulting

Biuro Karier Studenckich zachęca do udziału w bezpłatnym webinarze dotyczącym poszukiwania pracy organizowanych przez Arche Consulting.

Arche Consulting zaprasza Studentów UMG do uczestnictwa w Dniach Otwartych w Arche Consulting!

Wydarzenie odbędzie się 5.07.2022 r. w godz. 9:00 – 16:00 w formie zdalnej.

To będzie dzień pełen atrakcji! Przed Wami cztery panele tematyczne oraz wyjątkowa szansa do bezpłatnych konsultacji z Rekruterami Arche (stacjonarnie bądź zdalnie - sam/a wybierasz). Chcemy podzielić się z Wami naszą wiedzą opartą na wieloletnim doświadczeniu w rekrutacji i przekonać Was, że nie taki diabeł straszny, jak go malują! :) Mamy nadzieje, że nas odwiedzicie!

PANELE TEMATYCZNE (ONLINE)

1. 9:00 Jak napisać dobre CV? Poznaj nasze tajniki i wskazówki!  prowadzący:  Aleksandra Soczówka, Paulina Bednarz
  2. 10:30 Czego spodziewać się na rozmowie o pracę? Dowiedz się więcej o etapach rekrutacji!  prowadzący:  Katarzyna Węglińska, Karolina Brylok
  3. 12:00 Przegląd stanowisk entry-level, jak i od czego rozpocząć karierę?  prowadzący:  Damian Macho, Remigiusz Gruszka
  4. 13:30 Seria Q&A - zadaj pytanie Rekruterom!  prowadzący:  Anna Bartosińska, Mikołaj Król

KONSULTACJE Z REKRUTEREM (1:1)

• Oprócz paneli edukacyjnych przygotowaliśmy dla Was BEZPŁATNE KONSULTACJE (1:1) Z REKRUTEREM ARCHE! Będzie to dobra okazja do  skonsultowania swojego CV ze specjalistą, dowiedzenia się, jak dobrze przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i uzyskania wsparcia w poszukiwaniu pracy!
  • Możesz odwiedzić nas w biurze lub połączyć się z Rekruterem online!  9:00 - 16:00

Uczestnictwo w wydarzeniu jest w pełni BEZPŁATNE!

Szczegóły wydarzenia oraz formularze do zapisów dostępne są na wydarzeniu na Facebooku: https://fb.me/e/24mISvB37

Bądź na naszej stronie WWW: https://www.arche-consulting.pl/pl/dla-kandydata/dni-otwarte

Arche Consulting

Nasza firma działa na rynku od 12 lat! Prowadzimy projekty rekrutacyjne, doradcze i szkoleniowe dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm.
Nasza główna siedziba znajduje się w Katowicach, nasi Pracownicy pracują również z Gdańska, a obszar naszych działań obejmuje całą Polskę i zagranicę!
Poza uczestnictwem w naszym wydarzeniu, chętni Studenci będą mieli okazję przy naszym wsparciu zdobyć nowe miejsce pracy w całej Polsce i poza jej granicami

Więcej informacji o Arche Consulting >>

BKS