e-Health Hackathon

Biuro Karier Studenckich zachęca studentów Informatyki do wzięcia udziału w e-Health Hackathon.

e-Health Hackathon to maraton programistyczny, którego celem jest zebranie innowacyjnych pomysłów i przełożenie ich na praktyczne rozwiązania informatyczne dla pacjentów z niewydolnością serca, lekarzy oraz systemu ochrony zdrowia

Projekt skierowany jest do studentów kierunków informatyka, biotechnologia i bioinformatyka.

Dla 3 najlepszych projektów przygotowanych w postaci działającego interaktywnego prototypu organizatorzy i partnerzy wydarzenia przewidzieli nagrody, a dodatkowo dla najlepszego - możliwość prezentacji wypracowanego rozwiązania przed Radą WHIH oraz Grupą ds. Interesu Publicznego Warsaw Health Innovation Hub, w skład której wchodzą przedstawiciele administracji publicznej.

Udział w wydarzeniu daje możliwość realizacji własnego innowacyjnego pomysłu informatycznego we współpracy z ekspertami w dziedzinie IT oraz zdrowia. Stwarza także możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w kierunku o rosnącym potencjale na rynku pracy.

Wydarzenie odbędzie się w 8-9 października 2022 r. w Warszawie, ale już teraz można się na nie zarejestrować – do czego zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane informatyką, bioinformatyką i biotech.nologią!

Projekt edukacyjny e-Health Hackathon realizowany jest w ramach konsorcjum Warsaw Health Innovation Hub, przez Roche Polska oraz Janssen Polska we współpracy z Federacją Przedsiębiorców Polskich. Partnerami i patronami wydarzenia są: Public Policy, Agencja Badań Medycznych, Centrum E-Zdrowia, Klub 30 Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Zdrowia.

Więcej informacji i rejestracja: https://bit.ly/3Ti09i2.

BKS