POMYSŁ, ROZWIĄZANIE, ORGANIZACJA - Student.pro

StudentPro.pl  to baza wiedzy dla każdego planującego koordynację wydarzenia/projektu organizowanego przez studentów.

Ponad dwuletnia przerwa od zajęć w murach uczelni była ogromnym wyzwaniem dla organizacji studenckich, kół naukowych i samorządów studenckich.

Najsilniejsze i najbardziej rozwinięte organizacje zachowały ciągłość w swoich działaniach i wykazywały aktywność w sieci, jednakże u wszystkich pojawiła się przerwa w organizacji wydarzeń na żywo. Jest ona na tyle długa, że tradycyjne przekazywanie wiedzy o działalności studenckiej między kolejnymi rocznikami jest prawie niemożliwe. Jak przywrócić zaangażowanie studentów do okresu sprzed pandemii, a może nawet jeszcze je usprawnić?

Zapraszamy do zapoznania z projektem:

StudentPro.pl — strony z wiedzą dla aktywnych studentów o tym,

• jak pozyskiwać sponsorów,
  • planować budżet,
  • zebrać zespół do realizacji projektów studenckich.

StudentPRO to strona z cennymi informacjami dla studentów angażujących się, ponad zajęcia dydaktyczne, w działalność studenckiego ruchu naukowego, społecznego, kulturalnego czy samorządowego. Baza wiedzy dla każdego planującego koordynację wydarzenia/projektu organizowanego przez studentów.

Więcej informacji można znaleźć w informatorze oraz na stronie:  studentpro.pl

Załączniki:

M. Czechowski