Śniadanie w Damen Engineering

W dniu 28 maja 2022 roku w firmie Damen Engineering Gdansk odbędą się drzwi otwarte w formie wspólnego śniadania.

Firma zapraszam absolwentów, jak i studentów Uniwersytetu Morskiego w Gdyni do zapoznania się z jej ofertą, którą zaprezentuje już w najbliższą sobotę. Spotkanie będzie okazją do rozmowy na temat  możliwości odbycia stażu oraz praktyk, jak i w dalszej przyszłości dłuższej współpracy.

Damen Engineering Gdansk to spółka będąca częścią międzynarodowej grupy stoczniowej Damen, której główna siedziba mieści się w holenderskim mieście Gorinchem i jako specjalistyczne centrum kompetencyjne świadczy usługi na jej potrzeby.

Polska firma odpowiada za opracowywanie projektów prototypowych statków budowanych w największych stoczniach Damen.

Swoją obecność prosimy potwierdzić na Communications.degdatdamen.com.

Data: 28.05.2022
Godzina: 10:00-13:00
Adres: Al. Grunwaldzka 415, 80-309 Gdańsk
Budynek Alchemia, 11. piętro.

Załączniki:

B. Tobieński