UMG zgłoszony do wielkiego Plebiscytu Edukacyjnego

Uniwersytet Morski w Gdyni został zgłoszony przez studentów do nagrody Uczelnia Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym. Głosowanie rozpoczyna się 25 października 2022 roku.

Plebiscyt Edukacyjny to wydarzenie cykliczne, w którym tytuły przyznawane są kolejno w każdym powiecie, województwie, a następnie w skali całego kraju. W województwie pomorskim plebiscyt prowadzony jest przez „Dziennik Bałtycki” oraz „Głos Pomorza”.

Laureatów – najlepszych nauczycieli, placówki edukacyjne oraz dyrektorów – wyłoni głosowanie, które rozpoczęło się we wtorek 25 października, a zakończy się w poniedziałek, 12 grudnia 2022 roku o godzinie 21:30.

Uniwersytet Morski w Gdyni został zgłoszony przez studentów do nagrody „Uczelnia Roku 2022”. W tej kategorii plebiscytu oceniane będą: aspekt edukacyjny, kwestie organizacyjne, jakość komunikacji i obsługi oferowane przez szkołę wyższą.

Aby zagłosować na Uniwersytet Morski w Gdyni, można wybrać dwie metody głosowania:

• SMSEM - żeby zagłosować, wyślij SMS GDM.18 na numer 7303 (koszt SMSa – 3,69 zł)
  • KLIKIEM - aby oddać głos, zasil stan kredytów. Jeden kredyt = jeden głos na dowolnego kandydata. Kredyty zdobywasz, wykupując dostęp do e-wydań „Dziennika Bałtyckiego” i treści cyfrowych „Dziennika Bałtyckiego Plu”s na okres 5 (koszt 18,45 zł), 10 (36,90 zł), 30 (110,70 zł) bądź 50 dni (184,50 zł).

Listy kandydatów dostępne są na stronie Dziennika Bałtyckiego: Wybieramy Uczelnię Roku - PLEBISCYT EDUKACYJNY 2022 (dziennikbaltycki.pl)

Plebiscyt zakończy się ogólnopolską galą, na którą zostaną zaproszeni laureaci w każdej kategorii z każdego województwa. Odbędzie się ona w styczniu 2023 roku w Zamku Królewskim w Warszawie.

B. von Schada Borzyszkowska