Spotkanie online w Intel Intern Academy

Biuro Karier Studenckich zachęca studentów UMG do udziału w spotkaniu online "Graph Neural Networks – a new frontier of AI?" w Intel Intern Academy.

Graph Neural Networks – a new frontier of AI?

Zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych tematyką sieci neuronowych na spotkanie online „Graph Neural Networks – a new frontier of AI?” w Intel Intern Academy, które poprowadzi Robert Benke, Deep Learning R&D Engineer w Intelu w Polsce.

Środa, 22 marca 2023, godz. 16:00-17:00.

Dołącz do spotkania i dowiedz się czym różnią się grafowe sieci neuronowe od znanych sieci neuronowych oraz dlaczego przykuwają one uwagę wszystkich znaczących ośrodków naukowych na świecie. Poznaj zasadę działania podstawowych grafowych warstw wraz z przedstawieniem problemów jakie im towarzyszą. Oprócz tego podczas spotkania usłyszysz o konkretnych problemach, do których już dzisiaj wykorzystuje się grafowe sieci neuronowe w celu poprawy jakości modelu.

Link do wydarzenia na LinkedIn: https://www.linkedin.com/events/intelinternacademy-graphneuraln7041399593116282880/comments/

M.Charemska