Top 100

Cześć Studencie!

Czy kiedykolwiek marzyłeś o niepowtarzalnej okazji poszerzenia horyzontów, zdobycia nowych umiejętności i nawiązania niezapomnianych kontaktów? Mamy dla Ciebie propozycję, która może poszerzyć Twoje horyzonty!

Już w styczniu rusza rekrutacja do rocznego programu rozwojowego, stworzonego specjalnie z myślą o studentach, takich jak Ty. To nie tylko okazja do pogłębienia wiedzy w Twojej dziedzinie, ale także możliwość eksploracji obszarów, które mogą otworzyć przed Tobą zupełnie nowe perspektywy.

W programie czeka Cię mnóstwo aktywności, które pozwolą Ci rozwijać umiejętności niezbędne zarówno w świecie akademickim, jak i zawodowym.

Nie trać okazji, która może być kluczem do Twojego rozwoju! Dołącz do Top Young 100 odkryj swoje możliwości.

Jeśli jesteś ciekaw inicjatywy dołącz do webinaru informacyjnego, który odbędzie się 18 stycznia o godzinie 17:00.

Link do zapisów: https://forms.office.com/e/RUe2ANB9T4

Czekamy na Ciebie!