Woman That Matters TECH

Biuro Karier Studenckich zachęca studentki kierunków informatycznych i technologicznych UMG do wzięcia udziału w IV edycji programu - Woman That Matters TECH

Woman That Matters TECH

Chcesz rozpocząć karierę w świecie technologii wykorzystując swoje mocne strony i talenty? Weź udział w kolejnej edycji programu mentoringowego skierowanego do studentek kierunków
technologicznych i informatycznych - Woman That Matters TECH!

Program #WomanThatMattersTECH to przestrzeń do wymiany doświadczeń, inspiracji oraz budowania sieci kontaktów biznesowych, dzięki któremu świadomie zaplanujesz swoją ścieżkę zawodową w branży IT. W tej edycji ponad 25 ekspertek z zespołów technologicznych #Deloitte podczas trzech sesji mentoringowych 1:1 wesprze swoje mentees w realizacji planów i ambicji zawodowych.

Aplikuj już dziś, jeżeli jesteś studentką co najmniej 2. roku studiów takich jak data science, informatyka, automatyka i robotyka, informatyka i ekonometria, itp.
Zdobądź inspirację do działania i zaplanuj swoją karierę w IT!

Czekamy na Twoje zgłoszenie do 14 lutego. https://bit.ly/3Y65Bqu

M.Charemska