FINSIM Liga Akademicka | XII edycja Konkursu

Biuro Karier Studenckich zachęca studentów UMG do udziału w  XII edycji Konkursu FINSIM Liga Akademicka.

 

Już w styczniu 2024 r. rozpocznie się XII edycja Konkursu FINSIM Liga Akademicka.

 

FINSIM – Liga Akademicka dla studentów - to unikalny bezpłatny program szkoleniowy Warszawskiego Instytutu Bankowości w formie konkursu międzyuczelnianego przy wykorzystaniu nowoczesnej symulacji zarządzania bankiem. Studenci mają szansę zdobycia wiedzy praktycznej, certyfikatów i bardzo ciekawych nagród.

Konkurs FINSIM – Liga Akademicka to szkolenie o charakterze zawodowym dla studentów pasjonujących się ekonomią, finansami i zarządzaniem, w warunkach rywalizacji konkursowej. FINSIM łączy ponad 20-letnie doświadczenia z wykorzystaniem symulacji opracowanej na Uniwersytecie Stanford, a także nowej symulacji opracowanej z partnerami zagranicznymi ITCB Hungary, która odpowiada najnowszym wymaganiom regulacyjnym w Europie. WIB jest jedynym w Polsce licencjonowanym użytkownikiem symulacji.

Uczestnicy, działając w zespołach, mogą doświadczyć konsekwencji swoich decyzji zarządczych podjętych w konkurencyjnym środowisku makroekonomicznym, symulowanym przez program w kolejnych okresach. Uczestnicy tworzą Zespoły reprezentujące zarządy banków, konkurujących między sobą.

Zasady gry:

Do Konkursu zapraszamy 5-osobowe zespoły złożone ze studentów od II roku studiów wzwyż, z kierunków o profilu bankowo-finansowym, ekonomicznym lub zbliżonym, legitymujących się dobrymi wynikami w nauce (wymagana średnia ocen za rok ostatni akademicki to minimum 3,80 w skali 2-5, liczona jako średnia ocen na osobę) oraz aktywnością w uczelnianych kołach naukowych, organizacjach studenckich.

 

Najważniejsze informacje dot. tegorocznej edycji Ligi:

  • Rekrutacja zespołów do 15 grudnia br. (zasady rekrutacji i regulamin Konkursu na stronie www.liga.finsim.pl )
  • Zdalna sesja inauguracyjna w styczniu 2024r.
  • Zdalna sesja finałowa w czerwcu 2024r.
  • Gra on-line
  • Wsparcie Mentorów

Nagrody finansowe dla 3 najlepszych zespołów:

I MIEJSCE – 5000 zł/Zespół

II MIEJSCE – 3000 zł/Zespół

III MIEJSCE – 2000 zł/Zespół

Więcej informacji znajduje się też na stronie projektu www.liga.finsim.pl (formularz zgłoszenia, wzór zaświadczenia, regulamin, harmonogram Konkursu).

Fanpage na FB: https://www.facebook.com/FinsimLigaAkademicka/

Rekrutacja zespołów do 15 grudnia br. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszam do kontaktu z Menedżerem Konkursu:

Magdalena Skwarska, tel. 723 723 750, e-mail: mskwarskaatwib.org.pl

Podmiot udostępniający: 

UM w Gdyni

Wytworzył informację:

M.Charemska
20.11.2023