BALTIC CHALLENGE BY STARTER

W imieniu Inkubatora Starter serdecznie zapraszamy osoby w wieku 18-25 lat do wzięcia udziału w BALTIC CHALLENGE BY STARTER podczas II edycji Edukacyjnych Targów Kariery EDU OFFSHORE WIND (05-06.03.2024, Hala AmberExpo w Gdańsku).

Do wygrania są atrakcyjne nagrody, a dla zwycięskiej drużyny wyjazd studyjny do Brukseli sponsorowany przez Firmę Wind Europe.

Rekrutacja kończy się w najbliższy piątek, 23 lutego 2024.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie.


BALTIC CHALLENGE BY STARTER to dwudniowy międzynarodowy innovaton w języku angielskim (maraton projektowania innowacji – prototypów rozwiązań na wyzwania biznesowe przekazane przez firmy/instytucje związane z branżą morską).

Celem innovatonu jest rozwój kompetencji przedsiębiorczych i kreatywnych Uczestników i Uczestniczek oraz zainteresowanie ich wyzwaniami branży morskiej ze szczególnym uwzględnieniem potencjału obszaru Morza Bałtyckiego.

Podczas innovatonu Uczestnicy i Uczestniczki zostaną podzieleni na kilkuosobowe zespoły, w których wypracują, a następnie zaprezentują swoje prototypy rozwiązań w konkursie na najlepszy pomysł przed eksperckim jury oraz przed publicznością w formule tzw. giełdy pomysłów (trade show).

Udział w innovatonie jest bezpłatny.


Szczegółowe informacje dostępne są na stronie.

Podmiot udostępniający: 

UMG Zespół ds Promocji

Wytworzył informację:

M. Zajk
20.02.2024