III Seminarium Naukowe Kół Naukowych Uniwersytetu Morskiego w Gdyni

Rada Kół Naukowych UMG ma przyjemność zaprosić na III Seminarium Naukowe Kół Naukowych Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, które odbędzie się 28 czerwca 2024 roku na Auli T. Meissnera znajdującej się w budynku B Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

Celem Seminarium jest integracja Kół Naukowych oraz studentów, inspiracja do nawiązywania współpracy oraz do tworzenia interdyscyplinarnych zespołów badawczych. Uczestnicy Seminarium mają możliwość przedstawienia wyników badań naukowych uzyskanych w ramach realizacji projektów czy prac dyplomowych, zaprezentowania swojej działalności naukowej oraz przedstawienia praktycznych zastosowań i możliwości aplikacji podjętych działań. Udział w Konferencji umożliwia wymianę poglądów i doświadczeń w gronie osób reprezentujących różne wydziały, czego efektem może być ustanowienie nowych lub też weryfikacja obranych wcześniej kierunków badań.
Udział jest bezpłatny, konieczna jest jednak rejestracja poprzez formularz zgłoszeniowy.

Link do formularza: https://forms.gle/dPEQhbpNMDvWxf2Z7

Udział w konferencji może być zarówno bierny, jak i czynny - prezentacja posteru naukowego, prezentacja multimedialna oraz referat.
Szczegółowe informacje na temat seminarium  oraz formatki znajdują się w poniższych załącznikach.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Zarządem Rady Kół Naukowych!

Załączniki:

W. Dumińska