Kierunek Olsztyn!

17 października 2024 r. w godzinach 9.00 – 15.00 Uniwersytet Morski w Gdyni weźmie udział w Olsztyńskim Salonie Maturzystów PERSPEKTYWY 2024, który odbędzie się na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim (Centrum Konferencyjne ul. Dybowskiego 11 w Olsztynie).

Wszystkich maturzystów i osoby zainteresowane ofertą edukacyjną Uniwersytetu Morskiego w Gdyni serdecznie zapraszamy do naszego stanowiska, na którym chętnie doradzimy, przedstawimy zasady rekrutacji i odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Na stoisku Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, będzie można porozmawiać ze studentami, pobrać materiały promocyjne oraz poznać historię najstarszej uczelni morskiej w Polsce.

Jak nas znaleźć? Szukajcie marynarskich mundurów i wizerunku Daru Młodzieży – naszego szkolnego żaglowca!

Do zobaczenia w Kortowie!

UMG Zespół ds Promocji

M. Kołodziejczak