nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych/ programistycznych

Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w  Gdyni

Uwaga praca czeka na człowieka:

nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych/ programistycznych

Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w  Gdyni

• Gdynia, Woj. Pomorskie, Polska
  • Praca stacjonarna

Poszukuję na stanowisko nauczyciela przedmiotów zawodowych informatycznych w szkole średniej technicznej kształcącej w profilach technik informatyk, technik programista. Praca na cały etat (18 godz/tydz), jednak każdy wymiar godzinowy może być uzgodniony.

Obowiązki:

Nauczanie w przedmiotach zawodowych informatycznych i z obszaru programowania. Osoba zatrudniona powinna się wykazać znajomością z następujących zagadnień (nie wszystkie trzeba posiadać): algorytmika, Python, aplikacje internetowe (technologie HTML5, CSS, JS, PHP, MySQL,TS, NODE.JS, REACT, ANGULAR, BOOTSTRAP), aplikacje mobilne, aplikacje desktopowe (WPF).

Zapewniamy pracę w życzliwym zespole dydaktycznym. Jesteśmy jedną z lepszych szkół technicznych, posiadamy nowoczesne i dobrze wyposażone pracownie, jesteśmy drugą w Polsce szkołą certyfikowaną przez Apple (programowanie Swift). Szkoła bierze udział w licznych zagranicznych projektach- zagraniczne praktyki, staże, job shadowing. Uczestniczymy w projektach Erasmusa, obecnie posiadamy akredytacje na rozwój zawodowy młodzieży i kadry nauczycielskiej.

Kwalifikacje:

Wykształcenie wyższe kierunkowe lub około kierunkowe, z przygotowaniem pedagogicznym lub bez. Szkoła ma możliwość zatrudnienia specjalisty z rynku pracy nie posiadającego przygotowania pedagogicznego lub nie posiadających poszczególnych stopni awansu zawodowego nauczycielskiego, o ile zatrudniający się wykaże adekwatne doświadczenie potwierdzające kwalifikacje zdobyte w inny sposób. Oczekujemy praktycznych umiejętności zawodowych i otwartości na doświadczenie nauczania młodzieży. Możliwość zatrudnienia studentów ostatnich lat studiów magisterskich.

Aplikuj:

Mail: dyrektoratzschie.edu.gdynia.pl