Wirtualne Targi Pracy Kariera IT

Biuro Karier Studenckich zaprasza Studentów i Absolwentów do udziału w Wirtualnych Targach Pracy Kariera IT!

Wydarzenie odbędzie się online w sobotę 5 marca 2022 r. na platformie Virbela.

Wirtualne Targi Pracy Kariera IT! to doskonała okazja nie tylko aby zapoznać się z najnowszymi ofertami pracy na rynku IT, ale również doświadczyć uczestnictwa w ciekawej, wirtualnej formule, która gwarantuje niezapomniane wrażenia.

Podczas targów pracy odbędą się wykłady podczas których uczestnicy dowiedzą się Jak rozwinąć swoją karierę w IT? O ważnych elementach w procesie zmiany pracy, jaki jest Wpływ Personal Brandingu na rozwój kariery, Jak wygląda codzienność pracy Testera oraz będą mieli okazję poznać np. Rozwiązania dla pamięci masowej w chmurze na przykładzie NetAppa.

Zarejestrowani uczestnicy otrzymają link do platformy, na której będą mogli się zalogować i stworzyć swojego avatara, którym będą poruszać się po Kampusie oraz po terenie targów, podchodząc do stanowisk wystawców. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli m. in. zapoznać się z ofertami pracy, skonsultować swoje CV oraz umówić się na spotkanie rekrutacyjne.

Rejestracja oraz udział są bezpłatne.

Informacje o pracodawcach, szczegółów znajduje się na stronie: https://targikarierait.pl/targi-marzec-2022

BKS