Webinary "Pomorska podróż. Kierunek Innowacje!"

Biuro Karier Studenckich zaprasza Studentów i Absolwentów do udziału webinarach organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego pod hasłem:

Spotkania pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje! Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?” odbędą się już 10 i 12 maja. W pierwszej kolejności, we wtorek, rozmawiać będziemy o psychologicznych aspektach ułatwiających start z pomysłem na biznes a następnie, w czwartek, o prawno-organizacyjnych aspektach podejmowania działalności gospodarczej.

• 10 maja godzina 10:00   Przedsiębiorca, czyli kto? Psychologiczne aspekty ułatwiające start ze swoim biznesem.
    Porozmawiamy o tym, jakie są kluczowe umiejętności interpersonalne potrzebne przy prowadzeniu biznesu. Poznamy mechanizmy dotyczące dokonywania wyborów przez klientów i sposobów odpowiedzi na nie. Spotkanie to także świetna okazja aby posłuchać wskazówek o mediacjach i negocjacjach. Webinar poprowadzi Pani Agnieszka Jerzynek -  psycholog i coach z 15 – letnim doświadczeniem.
    Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza: https://app.evenea.pl/event/psychologiczneaspektybiznesu/

• 12 maja godzina 10:00   Prawno-organizacyjne aspekty podejmowania działalności gospodarczej
    Podczas tego spotkania poszerzymy wiedzę na temat prowadzenia działalności gospodarczej. Poznamy podstawy startu z biznesem, rozmawiając o formach prowadzenia działalności gospodarczej oraz kwestiach finansowych i podatkowych związanych z byciem przedsiębiorcą. Webinar poprowadzi Pani Aleksandra Nowak - Grombka, dyrektor finansowy Startup Academy z wieloletnim doświadczeniem na rzecz bezpośredniego doradztwa dla początkujących firm.
    Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza: https://startupacademy.clickmeeting.com/prawno-organizacyjne-aspekty-podejmowania-dzialalnosci-gospodarczej/register

Cykl „Pomorska podróż. Kierunek innowacje!” organizowany jest przez Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w ramach projektu Smart Progress - Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania", finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

BKS