Konkurs dla Kół Naukowych "Lider Bezpieczeństwa Państwa - Młode Talenty 2023"

Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych zaprasza Koła Naukowe Uczelni technicznych i wojskowych w Polsce do wzięcia udziału w 1. edycji Konkursu pn. "Lider Bezpieczeństwa Państwa - Młode Talenty 2023".

Celem konkursu jest promocja najbardziej twórczych, utalentowanych i ambitnych młodych konstruktorów zrzeszonych w zespołach Kół Naukowych, których aktywność ukierunkowana jest na realizację projektów, produktów i technologii związanych z szeroko pojmowanym bezpieczeństwem i obronnością Państwa.

Konkurs ma zasięg ogólnopolski. Do wygrania są nagrody o łącznej wartości 12 tys. zł.

Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 5 maja 2023 r. na adres: biuroatwojsko.media.pl

Uroczysta Gala Finałowa, na której zostaną wyłonieni i wyróżnieni zwycięzcy, odbędzie się 6 września 2023 r. w Kielcach w miejscu wskazanym przez Organizatora w terminie późniejszym.

Patronem Honorowym uroczystej Gali Finałowej jest Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Pan minister Jacek Siewiera.

Wszelkie informacje (w tym regulamin konkursu) zawarte są w załącznikach oraz na stronie internetowej: www.wojsko.media.pl / zakładka: Lider Bezpieczeństwa Państwa / Młode Talenty 2023.

Dane kontaktowe: Biuro Konkursu, tel.: 52/ 525 19 21; mobile:+48 660 487 342

Załączniki: