Bezpłatne konsultacje psychologiczne dla studentów

Uprzejmie przypominamy, że w Uniwersytecie Morskim w Gdyni oferowane są bezpłatne konsultacje psychologiczne dla studentów Uczelni. Prowadzone są w ramach projektu "Morze kompetencji - nowoczesne kształcenie dla potrzeb gospodarki morskiej", jak również w ramach działań związanych z przyznaniem Uczelni Logo HR Excellence in Research.

W ramach konsultacji psycholog oferuje m.in.:

• pomoc w sytuacjach związanych z brakiem motywacji do studiowania,
  • problemami współpracy w zespole czy też kryzysami w życiu osobistym,
  • pracę nad zdobywaniem nowych umiejętności w radzeniu sobie ze stresem związanych ze studiowaniem,
  • doskonalenie umiejętności komunikacyjnych, społecznych i naukę asertywności,
  • interwencję kryzysową.

PAMIĘTAJ!

Pomoc psychologiczna może pozwolić na nowo odkryć w sobie chęć życia i studiowania oraz inaczej spojrzeć na problemy, z którymi się mierzymy.

TERMINY KONSULTACJI

Konsultacje będą się odbywać raz w tygodniu, w środy - po wcześniejszym zapisie pod adresem umgatlukamedica.pl lub nr tel. 58-5586-224 (czynnym w czasie godzin konsultacji).

Godziny konsultacji: 16:00 - 19:00.

Pokój B-120.

Pierwszą osobę zapraszamy o godzinie 16:00, ostatnią o godzinie 18:15.

Zwracamy się z prośbą, by osoby zapisane na konsultację przestrzegały wyznaczonego terminu, ponieważ nieodwołana konsultacja ogranicza dostępność do psychologa innym studentom.

Więcej informacji o projekcie oraz ewentualne zmiany w harmonogramie: Morze kompetencji | Uniwersytet Morski w Gdyni (umg.edu.pl)

P. Witt
10.10.2024