Zaproszenie na Dzień Otwarty

Ciekawe wykłady, warsztaty, rozmowy ze studentami i wykładowcami, zwiedzanie laboratoriów i pokazy na symulatorach to wszystko już 8 marca 2024 roku w trakcie Dnia Otwartego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. 

Największa uczelnia morska w Polsce otwiera swoje drzwi dla uczniów szkół średnich, w tym przyszłych maturzystów, którzy już 8 marca w godzinach 9:00 – 14:00 będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną, zasadami, terminami rekrutacji oraz warunkami studiowania.  

Uniwersytet Morski w Gdyni posiada w swojej ofercie zarówno specjalności morskie, jak i lądowe. Nowością są kierunki związane z dynamicznie rozwijającą się branżą offshore.  

Jeśli chcesz przekonać się o wyjątkowym charakterze naszej Uczelni, przyjdź na Dzień Otwarty.  

Kiedy: 

8 marca 2024 roku w godz. 9:00 – 14:00 

Gdzie

  • Budynek główny Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, ul. Morska 81-87 

  • Budynek Wydziału Nawigacyjnego Uniwersytetu Morskiego, al. Jana Pawła II 3  

Jak można wziąć udział w wydarzeniu?  

Niebawem na naszej stronie internetowej pojawi się program wydarzenia i możliwość zapisania się na konkretne wykłady i warsztaty.   

Co można zobaczyć? 

Podczas Dnia Otwartego UMG nasi studenci oprowadzą wszystkich zainteresowanych po budynku, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem studiowania na naszej Uczelni. Ponadto koła naukowe zaprezentują swoją działalność, inspirując potencjalnych kandydatów i pokazując im, w jaki sposób będą mogli dodatkowo rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania.  

Podczas zorganizowanych tego dnia wykładów będzie można poczuć się jak student jednego z naszych wydziałów, chłonąc przyjazną atmosferę miejsca. 

Dodatkowo uzyskać będzie można wyczerpujące informacje na temat rekrutacji, wymaganych dokumentów, terminów i wszelkich niezbędnych formalności, które należy spełnić, by dołączyć do grona naszych studentów. 

Szczegółowy program Dnia Otwartego UMG pojawi się wkrótce na naszej stronie internetowej, umg.edu.pl. 

Podmiot udostępniający: 

UM w Gdyni