SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19

Drodzy Studenci,

Uniwersytet Morski we współpracy z Politechniką Gdańską i Uniwersyteckim Centrum Klinicznym będzie brał udział w programie szczepień organizowanych dla pracowników i studentów.

Zgodnie z wytycznymi programu uczelnia będzie mogła zaszczepić:

1. pracowników;
  2. osoby współpracujące (zatrudnione na umowę cywilnoprawną lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą);
  3. studentów;
  4. członków rodzin osób wskazanych powyżej.

Miejsce szczepienia: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku, ul. Smoluchowskiego 17.

Rodzaj szczepionki: Pfizer.

Termin szczepienia: zależy od dostępności szczepionek.

W przypadku osób, które mają już wyznaczony termin szczepienia:

• jeżeli termin ten wypada wcześniej niż data wyznaczona do szczepienia w uczelni to pracownik zaszczepiony jest w punkcie szczepień zgodnie z wcześniejszym zapisem (czyli nie szczepi się za pośrednictwem uczelni);
  • jeżeli uprzednio umówiony termin wypada później niż data wyznaczona do przeprowadzenia szczepienia w uczelni, zostanie on automatycznie anulowany w momencie wystawienia elektronicznej karty szczepień (pracownik zaszczepi się za pośrednictwem uczelni).

Chętni mogą zgłaszać się na szczepienia, poprzez załączoną deklarację szczepienia. Wypełnioną deklarację proszę przesłać na adres szczepienieatumg.edu.pl lub dostarczyć ją osobiście do Działu Kadr i Płac do dnia 10 maja 2021 r.

Załączniki:

M. Sieniawska