Spotkanie online z cyklu "Kariera na TAK"

Fundacja TAKpełnosprawni zaprasza 26 kwietnia o godz. 10.00 osoby z niepełnosprawnościami na drugie spotkanie online z cyklu “Kariera na TAK!
 
Weź bezpłatny udział, a dowiesz się wszystkiego o pracy w contact center w mBank Polska który od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości
26 kwietnia, g. 10.00 (90 min)
 
 
Oto 4 powody dlaczego warto wziąć udział:
1) Spotkasz osoby pracujące w mBank i posłuchasz o realiach pracy oraz możliwościach rozwoju w dużej organizacji.
2) Poznasz konkretne kroki do rozpoczęcia kariery - predyspozycje, zdobycie kwalifikacji, rekrutacja, oczekiwania pracodawcy.
3) Spotkasz pracodawcę, który zatrudnia osoby z niepełnosprawnościami, mogąc zadać ważne dla Ciebie pytania.
4) Otrzymasz zaproszenie do zamkniętej grupy FB “Kariera na TAK!”, gdzie m.in. jest dostępne nagranie z poprzedniego spotkania o karierze w księgowości.
 
O pracy w mBank Polska opowiedzą:
Dominika Wójcik - ekspertka ds. rekrutacji i mobilności wewnętrznej, koordynuje proces rekrutacji osób z niepełnosprawnościami
Magdalena Dydyszko – specjalistka ds. etyki i inkluzywności w biznesie, wdraża dobre praktyki i działania na rzecz m.in. osób z niepełnosprawnościami, do których sama się zalicza
Kamil Kubicki - koordynator ds. kierowania grupą, zarządza grupą konsultantów Contact Center i koordynuje ich rekrutację.
Rozmowę poprowadzą:
Agata Robińska - prezeska Fundacja TAKpełnosprawni
Marta Pigla - konsultantka HR działająca pod marką własną Growth Care by Marta Pigla
 
Projekt “Kariera na TAK” kierujemy do osób, które mimo niepełnosprawności chcą się rozwijać i osiągać sukcesy zawodowe. Odkryj z nami swoje talenty, kształtuj kwalifikacje i podejmij swoją wymarzoną pracę. Twoja kariera, twoje zasady. Odkrywaj, działaj, osiągaj. Powiedz TAK dla kariery!

Podmiot udostępniający: 

UM w Gdyni

Wytworzył informację:

A.Dynysiuk
23.04.2024