Warsztaty "Reskilling w Energetyce Wiatrowej - Lekcje z Danii"
Biuro Karier Studenckich zachęca studentów UMG do udziału w warsztatach organizowanych przez firmę Ramboll o tematyce przekwalifikowywania w sektorze morskiej energetyki wiatrowej.
Przebranżowienie w energetyce wiatrowej na podstawie duńskich doświadczeń
Ambasada Królestwa Danii ma przyjemność zaprosić Państwa na inspirujące warsztaty przygotowane przez firmę Ramboll, o tematyce możliwości przekwafilikowania w sektorze morskiej energetyki wiatrowej.
Dołączcie do nas na targach BALTEXPO w Gdańsku, 10 października 2023 roku, aby zgłębić cenne doświadczenia Danii w zakresie reskillingu w energetyce wiatrowej oraz zaangażowanie w dzielenie się tą wiedzą na międzynarodowych platformach.
Warsztaty, "Reskilling w Energetyce Wiatrowej - Lekcje z Danii", to:
- Wiedza od ekspertów z Danii na temat strategii, technologii i inicjatyw reskillingowych
- Przedstawienie potencjalnych przestrzeni przebranżowienia do sektora morskiejenergetyki wiatrowej w zrównoważony sposób na rynku polskim
- Eksploracja możliwości współpracy która przyspieszy rozwój sektora energetykiwiatrowej
Ramboll posiada niezrównane doświadczenie inżynieryjne i doradcze w zakresie kompleksowego projektowania morskich elektrowni wiatrowych. Firma jest silnie obecna w Polsce, z biurami w Gdyni i Warszawie. Działając globalnie i lokalnie, Ramboll dysponuje unikalną wiedzą lokalną i międzynarodowym doświadczeniem. Firma jest zaangażowana w kluczowe projekty, takie jak Terminal FSRU w Gdańsku i Baltic Pipe, co potwierdza rolę w rozwoju infrastruktury energetycznej regionu.
Dołączcie do nas na tych wyjątkowych warsztatach, aby skorzystać z doświadczenia Danii ,nawiązać kontakty z liderami branży i przyczynić się do zrównoważonego rozwoju energetyki wiatrowej w regionie Morza Bałtyckiego.
Gdzie: BALTEXPO, Sala 3
Kiedy: 10.10.2023 g. 13:00
W razie pytań lub potwierdzenia udziału prosimy o kontakt z Kingą SerafinCommercial Advisor pod adresem
kinkemum.dk
Razem odkryjmy potencjał energetyki wiatrowej na morzu i pracujmy nad bardziejzrównoważoną przyszłością