III Seminarium Naukowe Kół Naukowych UMG - zakwalifikowane prace

III Seminarium Naukowe Rady Kół Naukowych Uniwersytetu Morskiego w Gdyni odbędzie się już w najbliższy piątek - 28 czerwca 2024 roku w godzinach 10:00 - 14:00.
Zapraszamy wszystkich studentów oraz pracowników Uczelni do udziału. W planie wydarzenia sesja posterowa, prezentacje studentów oraz przerwa kawowa.

Poniżej załączamy listę zakwalifikowanych prac oraz harmonogram wydarzenia.

Zakwalifikowane prace studentów:

• Prezentacje

1. Tadeusz Lorkowski (Koło Naukowe Towaroznawstwa „CARGO") „Porównawcza organoleptyczna ocena konsumencka wybranych przekąsek tradycyjnych i PKU"
2. Dominika Gąska (Koło Naukowe Towaroznawstwa „CARGO") „Suplementy dla sportowców a świadomość konsumenta"
3. Agnieszka Tessmer, Sara Klebba (Koło Naukowe „Sea Quest") „System Innowacyjnej kotwy dennej z bocznymi rozsuwanymi łapami mocującymi SAFL"
4. Maja Smolak, Julia Jaskólska (Naukowe Koło "NAUTICA") „Techniczne rozwiązania redukcji negatywnego wpływu wód balastowych na środowisko"

• Postery

1. Klaudia Szulist, Mają Bachewicz (Naukowe Koło loGIStic) „Jak Gdynia walczy z emisją CO2?"
2. Anna Zawistowska (Naukowe Koło "NAUTICA") „Morskie Farmy Wiatrowe: Bezpieczne czy Ryzykowne dla środowiska?"
3. Szymon Poroszyński, Oskar Łebkowski, Jan Rabcewicz-Poczęsny, Adam Sokolnicki (Naukowe Koło Pojazdów Elektrycznych "EVPL") „Pomiar poziomu cieczy w zbiornikach z wykorzystaniem sterowników PLC"
4. Julia Kowalska, Wiktoria Dumińska (Koło Naukowe TRANSLOG, Koło Naukowe loGIStic) „Modernizacja toru wodnego Szecin-Świnoujście"
5. Witor Miroński, Jakub Kuras, Jan Niekucki, Oskar Pietrykowski (Naukowe Koło Pojazdów Elektrycznych "EVPL") „Pomiar temperatury z wykorzystaniem sterowników PLC"
6. Adam Sokolnicki, Oskar Łebkowski, Szymon Poroszyński, Jan Rabcewicz-Poczęsny (Naukowe Koło Pojazdów Elektrycznych "EVPL") „Porównanie systemów SCADA"