"Top" na "Darze"/"Dar" na topie

W poniedziałek 15 września na antenie TVN wyemitowano odcinek programu "Top Model", zrealizowany latem m.in. na pokładzie "Daru Młodzieży". Rozrywkowy magazyn, popularnego medialnego formatu, łączącego sny o baśniowej karierze, iluzję i wirtualną nierzeczywistość, z naszą fregatą związek miał luźny, ale wybór miejsca dowiódł po raz kolejny, że "Dar" to prawdziwy top. W świetle jupiterów wyglądał bajkowo, sceneria godna prawdziwego telewizyjnego "top", choć niekoniecznie "model".

Był jednak jeden epizod, w jakiś sposób łączący się z "Darem" - jedyna czarnoskóra uczestniczka programu okazała się córką Josepha Ugonoh, rodem z Nigerii, absolwenta nawigacji Wyższej Szkoły Morskiej z 1977 roku. Sympatyczna gdańszczanka Osi Ugonoh awansowała do dalszej rywalizacji i była z tego powodu bardzo szczęśliwa. 

Wśród wielu myśli wypowiedzianych przez wysokie jury, zapamiętaliśmy co usłyszał jeden z przegranych: "... wyglądasz jak król jachtu, rzeczywiście, ale z następnymi zdjęciami będzie problem bo masz niestety strasznie krzywy nos..." - "Dar Młodzieży" nos ma na szczęście prosty, więc z następnymi zdjęciami problemów nie będzie. 

TUTAJ można się przekonać, jak "Dar Młodzieży" poradził sobie w programie "Top Model" (po 30 minucie nagrania).       

 

Osi Ugonoh

Osi Ugonoh

Radosna

Radosna

Podmiot udostępniający: 

UM w Gdyni

Wytworzył informację:

A.Gosk
16.09.2014