Agent Morski

Baltic Shipping Agency Ltd Sp. z o.o.

Firma Baltic Shipping Agency została założona w 1991 roku. Działamy na rynku usług morskich i portowych świadczonych na rzecz klientów krajowych i zagranicznych.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Agent Morski

 

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie)

- znajomość drugiego języka obcego  będzie dodatkowym atutem

- mile widziane doświadczenie w branży morskiej lub wykształcenie o profilu związanym z żeglugą morską.

- komunikatywność

- odporność na stres

- dyspozycyjność, gotowość do pracy w dni wolne.

- prawo jazdy kat.B

Oferujemy

- umowę o pracę

- przygotowanie do pracy w standardzie firmy

- pracę w dynamicznie zmieniających się warunkach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: CV + list motywacyjny na adres isoatbsa.pl w terminie do 05.09.2019

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Baltic Shipping Agency Ltd Sp.zo.o. z siedzibą w Gdyni zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Baltic Shipping Agency Ltd Sp.zo.o.z siedzibą w Gdyni przy ul. Celnej 5. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Podmiot udostępniający: 

UM w Gdyni

Wytworzył informację:

BKS
22.08.2019
Wprowadzenie:
M.Bagińska 22.08.2019
Ostatnia modyfikacja:
M.Bagińska 22.08.2019