Asystent Działu GEA

GEA jest jednym z największych na świecie dostawców rozwiązań dla przemysłu przetwórstwa spożywczego i napojów. Zatrudniamy około 17.500 pracowników w 50 krajach na świecie. W Polsce pracuje ponad 200 osób. Oferujemy pracę pełną wyzwań, przyjazne, międzynarodowe środowisko pracy oraz możliwości rozwoju w ramach naszej organizacji.

Dołącz do nas!

GEA poszukuje kandydatów na stanowisko:

Asystent Działu

Miejsce pracy: Gdynia

ZAKRES ZADAŃ

• Bieżące wsparcie działu odpowiedzialnego za realizację projektów z zakresu chłodnictwa przemysłowego;
  • Składanie dokumentacji projektowej;
  • Rysunki aksjonometryczne dla UDT.

WYMAGANIA

• Student na kierunku związanym z obszarem zadań (preferowany wydział mechaniczny;
  • Dyspozycyjność 2-3 dni w tygodniu;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność.

OFERUJEMY

• Współpracę na podstawie umowy zlecenia w czasie dopasowanym do zajęć na uczelni;
  • Wsparcie doświadczonych pracowników.

Jeśli jesteś zainteresowany, zarejestruj swoje dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacjaatgea.com

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

bks