Asystent/ka w dziale sprzedaży (LANGOWSKI LOGISTICS)

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Gdyni to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w branży TSL od ponad 15 lat. Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia nasz zespół kompetentnych pracowników, który dostarcza najlepszych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Asystent/ka w dziale sprzedaży – Rynek Wschodni

Miejsce pracy: Gdynia

Twoje zadania będą polegały na:

• aktywnym pozyskiwaniu klientów i zleceń spedycyjnych
  • budowaniu i wzmacnianiu trwałych relacji biznesowych z klientami firmy
  • realizowaniu założonego planu sprzedaży
  • dbaniu o wysoką jakość obsługi klienta
  • przygotowywaniu ofert i umów handlowych
  • negocjowaniu stawek za świadczone usługi
  • raportowaniu do przełożonego

Aplikuj jeśli:

• znasz język rosyjski oraz angielski
  • dobrze posługujesz się pakietem MS Office
  • posiadasz nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • jesteś zaangażowany/na oraz samodzielny/na w działaniu
  • jesteś osobą komunikatywną

Od Nas otrzymasz:

• bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport)
  • dostęp do szkoleń niezbędnych do wykonywanej pracy
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • dobry klimat pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

W związku z obowiązywaniem od dnia 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia o następującej treści:

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest LANGOWSKI LOGISTICS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (w skrócie: LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k. - dawniej: LANGOWSKI SHIPPING Halina Langowska Sp. z o.o.) z siedzibą w Gdyni, przy ul. Hutniczej 16, 81-061 Gdynia, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS  000077831 9, NIP:  958169572 8, REGON:  381455449 , moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji w celu: przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko, w tym również zamieszczonego tam zdjęcia (wizerunku).”

Kandydatów prosimy o przesłanie CV bezpośrednio na adres e-mail: pracaatlangowski.eu  z dopiskiem: Asystent w dziale sprzedaży – Rynek Wschodni

Informujemy, że otrzymane CV, które nie będą zawierały ww. oświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

BKS