Asystent Spedytora -KUEHNE+NAGEL

Kuehne+Nagel 
T. Wendy 15
81-341 Gdynia
Poland

 

Asystent Spedytora

Gdynia, Pomorskie, Poland Studenci Czas określony req67243
Zapisz ofertę

 Aplikuj teraz 

 
Oferujemy Tobie współpracę na umowę zlecenie z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie. Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy, co umożliwi rozwój twojej kariery.

Opis stanowiska

Jesteś studentem studiów zaocznych i chcesz pracować w firmie, która jest liderem branży logistycznej? Oferujemy Tobie współpracę na umowę zlecenie z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie. Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy, co umożliwi rozwój twojej kariery. Zadania, które zostaną Ci powierzone, będą wymagały współpracy z innymi działami, dzięki czemu poznasz funkcjonowanie branży logistycznej od środka. Jeśli jesteś otwarty na poznawanie nowych rzeczy, lubisz zmiany i dynamiczne działania dołącz do naszego zespołu.

Zadania i obowiązki

  • Wspomaganie zespołu w codziennych zmaganiach związanych z działalnością działu Project Cargo;
  • Obsługa administracyjna zleceń transportowych;
  • Aktywne uczestnictwo w procesie transportowym i projektowaniu łańcucha transportowego dla przesyłek ponadnormatywnych;
  • Kontakt z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi;
  • Po zdobyciu doświadczenia - obsługa zleceń transportowych.

 

Wymagane doświadczenie

  • Preferowani studenci pierwszego roku studiów zaocznych kierunków związanych z logistyką i spedycją, chcących podjąć dłuższą współpracę - współpraca jest przewidziana w wymiarze 40 godz. w tygodniu (nie tylko w okresie wakacyjnym!)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (praca wymaga kontaktu e-mailowego i telefonicznego z klientami w języku angielskim)
  • Wiedza o podstawowych zadaniach spedycyjnych
  • Zorientowanie na Klienta i jego oczekiwania
  • Pozytywne nastawienie oraz zapał do nauki nowych rzeczy :)

 

Dlaczego warto do nas dołączyć

Oferujemy Tobie perspektywę zatrudnienia w wiodącej firmie logistycznej z ponad stuletnią tradycją. Będziesz pracował wraz z młodym i dynamicznym zespołem. Ta rola jest okazją to rozpoczęcia swojej kariery zawodowej.

O Kuehne + Nagel

Grupa Kuehne + Nagel jest jedną z największych firm logistycznych na świecie i zatrudnia ponad 78,000 pracowników w 1300 lokalizacjach w ponad 100 krajach.

Kuehne + Nagel jest pracodawcą realizującym politykę równych szans w zatrudnieniu. Sprzyjamy różnorodności w naszych zespołach, także w stosunku do osób niepełnosprawnych. Wierzymy, że mogą Państwo wnieść wartościowy wkład w działalność naszej firmy i czekamy na Państwa aplikację.

 

APLIKUJ!

Podmiot udostępniający: 

UM w Gdyni

Wytworzył informację:

bks
04.12.2020
Wprowadzenie:
M.Bagińska 04.12.2020
Ostatnia modyfikacja:
M.Bagińska 04.12.2020