Asystent Spedytora -KUEHNE+NAGEL

Zapisz ofertę

Aplikuj teraz

Opis stanowiska

Jesteś studentem studiów zaocznych i chcesz pracować w firmie, która jest liderem branży logistycznej? Oferujemy Tobie współpracę na umowę zlecenie z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie. Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy, co umożliwi rozwój twojej kariery. Zadania, które zostaną Ci powierzone, będą wymagały współpracy z innymi działami, dzięki czemu poznasz funkcjonowanie branży logistycznej od środka. Jeśli jesteś otwarty na poznawanie nowych rzeczy, lubisz zmiany i dynamiczne działania dołącz do naszego zespołu.

Zadania i obowiązki

• Wspomaganie zespołu w codziennych zmaganiach związanych z działalnością działu Project Cargo;
  • Obsługa administracyjna zleceń transportowych;
  • Aktywne uczestnictwo w procesie transportowym i projektowaniu łańcucha transportowego dla przesyłek ponadnormatywnych;
  • Kontakt z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi;
  • Po zdobyciu doświadczenia - obsługa zleceń transportowych.

Wymagane doświadczenie

• Preferowani studenci pierwszego roku studiów zaocznych kierunków związanych z logistyką i spedycją, chcących podjąć dłuższą współpracę - współpraca jest przewidziana w wymiarze 40 godz. w tygodniu (nie tylko w okresie wakacyjnym!)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (praca wymaga kontaktu e-mailowego i telefonicznego z klientami w języku angielskim)
  • Wiedza o podstawowych zadaniach spedycyjnych
  • Zorientowanie na Klienta i jego oczekiwania
  • Pozytywne nastawienie oraz zapał do nauki nowych rzeczy :)

Dlaczego warto do nas dołączyć

Oferujemy Tobie perspektywę zatrudnienia w wiodącej firmie logistycznej z ponad stuletnią tradycją. Będziesz pracował wraz z młodym i dynamicznym zespołem. Ta rola jest okazją to rozpoczęcia swojej kariery zawodowej.

O Kuehne + Nagel

Grupa Kuehne + Nagel jest jedną z największych firm logistycznych na świecie i zatrudnia ponad 78,000 pracowników w 1300 lokalizacjach w ponad 100 krajach.

Kuehne + Nagel jest pracodawcą realizującym politykę równych szans w zatrudnieniu. Sprzyjamy różnorodności w naszych zespołach, także w stosunku do osób niepełnosprawnych. Wierzymy, że mogą Państwo wnieść wartościowy wkład w działalność naszej firmy i czekamy na Państwa aplikację.

APLIKUJ!

bks