Marzec na Obcasach

Serdecznie zapraszamy wszystkie Studentki Uniwersytetu Morskiego w Gdyni do wzięcia udziału w warsztatach w ramach akcji Marzec na obcasach!

To już siódma edycja! „Marzec na obcasach" to przedsięwzięcie zapoczątkowane w 2014 roku przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku, a w tym roku ponownie organizowane jest przy współpracy Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Spotkania, warsztaty i zajęcia adresowane są do wszystkich Pomorzanek, które szukają inspiracji i pomysłów na rozwój zawodowy. W ubiegłym roku w 110 warsztatach rozwojowych i inspirujących spotkaniach z ekspertami udział wzięło ponad 1400 pań z całego województwa.

Motywacja, zmiana, biznes, kompetencje, sukces – to tematy, które poruszymy podczas marcowych spotkań w 20 lokalizacjach w całym województwie.

Zapisz się już dziś na warsztat:

ZAKŁADAM WŁASNĄ FIRMĘ

6 marca (10.00-14.00)

sala multimedialna
Uniwersytet Morski w Gdyni

Prowadzący:  Krzysztof Świętalski – doradca zawodowy WUP w Gdańsku, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku

Zapisy: bksatumg.edu.pl lub 585586224

więcej informacji: https://wupgdansk.praca.gov.pl/marzecnaobcasach