Beerenberg Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gościcinie k/Wejherowa
producent zaawansowanych rozwiązań izolacyjnych dla przemysłu naftowego i gazowego w standardzie NORSOK, poszukuje na staż na stanowisko:

Stażysta w dziale supply chain / asystent działu

Miejsce pracy: Gościcino k/Wejherowa, województwo pomorskie

Zadania:

• Kontakt z dostawcami;
  • Kontrola przepływu materiałów na produkcji;
  • Kontrola czasu dostaw i komponentów;
  • Praca na systemie ERP;
  • Kontrola przepływu i poprawności dokumentów na linii produkcja-biuro.

Wymagania:

• Student drugiego lub trzeciego roku studiów;
  • Student kierunku logistyka, zarządzanie łańcuchem dostaw, transport lub pokrewnych;
  • Dyspozycyjność ok. 3-4 godziny dziennie (poniedziałek-piątek);
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Chęć do uczenia się nowych rzeczy.

Oferujemy:

• Płatny staż z możliwością zostania członkiem zespołu na dłużej;
  • Mozliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie;
  • Szansę na poznanie procesów logistycznych i działania łańcuchów dostaw w firmie produkcyjnej;
  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole.

Prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy: pracaatbenarx.com (), a w razie pytań o kontakt telefoniczny pod numer +48 662 813 192.

Prosimy o składanie CV wraz z dopisaną klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Beerenberg Poland Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest Beerenberg Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gościcinie (84-241), ul. Przemysłowa 1; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie; - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę.”

Beerenberg Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gościcinie k/Wejherowa

bks