Stażysta/ka w dziale spedycji kolejowej/morskie - LANGOWSKI LOGISTICS

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Gdyni to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w branży TSL od ponad 14 lat. Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia nasz zespół kompetentnych pracowników, który dostarcza najlepszych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stażysty/tki w dziale spedycji kolejowej/morskiej

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

• Przyjmowanie i ewidencjonowanie zleceń spedycyjnych
  • Praca z dokumentacją występującą w eksporcie i imporcie
  • Wspieranie spedytorów w codziennych działaniach
  • Przyswajanie wiedzy z zakresu wykonywanych czynności i branży TSL

Wymagania:

• Absolwent/student ostatnich lat studiów na kierunku: transport/logistyka/spedycja/handel międzynarodowy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Podstawowa wiedza o rynku TSL
  • Umiejętność obsługiwania Pakietu MS Office
  • Zdolności interpersonalne, samodzielność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, skrupulatność
  • Umiejętność pracy w zespole

Korzyści dla Ciebie:

• Płatny, 3-miesięczny staż z możliwością przedłużenia współpracy
  • Zdobycie praktycznej wiedzy i wartościowego doświadczenia w branży
  • Możliwość realizacji ambitnych wyzwań
  • Interesujący staż w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji, wykorzystującej nowoczesne rozwiązania logistyczne oraz współpracę spedycyjną na płaszczyźnie międzynarodowej w dynamicznym zespole, w międzynarodowym środowisku

CV  prosimy przesyłać na adres e-mail pracaatlangowski.eu

W związku z obowiązywaniem od dnia 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia o następującej treści:
„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest LANGOWSKI LOGISTICS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (w skrócie: LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k. - dawniej: LANGOWSKI SHIPPING Halina Langowska Sp. z o.o.) z siedzibą w Gdyni, przy ul. Hutniczej 16, 81-061 Gdynia, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 000077... wyświetl numer 9, NIP: 958169... wyświetl numer 8, REGON: 381455... wyświetl numer , moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji w celu: przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko, w tym również zamieszczonego tam zdjęcia (wizerunku).”

Informujemy, że otrzymane CV, które nie będą zawierały ww. oświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

BKS