#ZainwestujWSiebie - webinar dla Studentów

Chcesz dowiedzieć się, jakie kompetencje są cenione na rynku pracy?

Jak w czasach pandemii zadbać o swój rozwój i jak przygotować się do wejścia na rynek pracy?

Na te pytania odpowiedzą Patrycja Lipińska, rekruter w Santander Bank Polska oraz Izabela Litera, menedżer Santander Universidades 9 podczas webinaru dla studentów, który odbędzie się 9 grudnia 2020 r.

Według Międzynarodowej Organizacji Pracy MOP, pandemia ma niszczycielski wpływ nie tylko na nasze zdrowie i psychikę, ale także rynek pracy. MOP sugeruje, że pandemia ma nieproporcjonalny wpływ na zatrudnienie młodych ludzi. Z ostatnich badań wynika, że to właśnie oni napotykają największe przeszkody w kontynuacji rozwoju osobistego i edukacji, zmiany pracy i wejściu na rynek.

#ZainwestujWSiebie i dołącz do wydarzenia!

9 grudnia 2020 r. zapraszamy na darmowy webinar dla studentów który będzie transmitowany na:

Węcej informacji  o wydarzeniu:  https://www.facebook.com/events/1292748394394271

bks