KARIERA NA JACHTACH LUKSUSOWYCH spotkanie online

Biuro Karier Studenckich zaprasza Studentów na spotkanie online:

Living the dream - kariera na jachtach luksusowych

Jesteś zainteresowana/y rozpoczęciem kariery na morzu w jachtingu luksusowym? Jesteś pasjonatem podróżowania oraz poznawania obcych kultur z innej perspektywy? Pragniesz doświadczyć żeglarskiego stylu życia w wydaniu de luxe?
Weź udział w spotkaniu online!

Gdzie?
Online, poprzez Skype, szczegóły dostępu po zgłoszeniu chęci udziału.

Kiedy?
10 grudnia 2021, piątek, godz. 11:00 (czas w Polsce)

Dla kogo?
  • dla zainteresowanych rozpoczęciem kariery na jachtach luksusowych
  • dla pasjonatów podróżowania oraz poznawania obcych kultur z innej perspektywy
  • dla wszystkich, którzy pragną doświadczyć żeglarskiego stylu życia w wydaniu de luxe
  • dla chętnych rozwinięcia swojego potencjału zawodowego i poszerzenia wiedzy o nowych możliwościach pracy
  • dla potrzebujących zaktualizować swoją wiedzę na temat jachtingu w odniesieniu do obecnej sytuacji na świecie
Po co?
  • dowiesz się co nowego w temacie dynamicznie rozwijającego się sektora jachtingu luksusowego
  • poznasz fascynującą ścieżkę kariery na super jachtach od praktyków
  • zdobędziesz wskazówki o tym jak przygotować się do poszukiwania pracy na jachcie luksusowym
  • usłyszysz o realnych możliwościach zarobkowych na różnych jednostkach w dobie pandemii
  • uświadomisz sobie, które z kluczowych umiejętności mających zastosowanie w pracy na jachtach luksusowych już posiadasz
  • zrozumiesz na czym polega najwyższy możliwie poziom obsługi gości jachtu luksusowego
  • zainspirujesz się ilustracjami z życia na pokładzie największych jachtów luksusowych na świecie

Spotkanie poprowadzą:

Mgr inż. nawigacji Małgorzata Kopeć - jedna z pierwszych absolwentek kierunku Transport Morski Akademii Morskiej w Gdyni. Karierę na jachtach luksusowych rozpoczęła w 2009 roku dochodząc do stopnia Starszego Oficera. Ma za sobą ekstensywne wyprawy morskie na super jachtach. Żeglarka również pod żaglami. Od 2016 roku prowadzi w Polsce Doradztwo Jachtingowe oferujące usługi optymalizacji poszukiwań pracy na jachtach luksusowych - indywidualne szkolenia pomagające szybko i skutecznie zdobyć pracę na jachcie są poparte wieloletnim doświadczeniem w pracy na jachtach obejmującym m.in. rekrutację załogi i zarządzanie zespołem pokładowym. W swojej pracy ceni sobie profesjonalizm, zaangażowanie oraz indywidualne podejście.

Mgr Joanna Sempruch - założycielka i pomysłodawczyni Stewarding Academy (2014), w tym pierwszej i jedynej w Polsce profesjonalnej Szkoły Stewardes Jachtowych, wykładowca akademicki, mentor, motywator z wielosezonowym doświadczeniem w pracy na jachtach luksusowych od 2003 roku oraz w sektorze ekskluzywnej gościnności (ponad 18 lat w obsłudze klienta VIP). Absolwentka studiów podyplomowych Coach i Trener - Partner w Rozwoju w Wyższej Szkole Europejskiej oraz Public Relations na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego,a także studiów dziennych na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, naczelna stewardes jachtowych (Chief Stewardess/ Interior Manager), uczestniczka licznych międzynarodowych szkoleń, wystaw i konferencji w temacie jachtów luksusowych, wellness i hotelarstwa. Ma na swoim koncie setki godzin dzielenia się wiedzą i umiejętnościami, a także żeglowania bez żagli na otwartych morzu.

Więcej szczegółów i zapisy:

BKS