MŁODSZY DORADCA KLIENTA - Sunday Polska

Sunday Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie,
ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa

Jesteś studentem? To słonecznie się składa, bo ta oferta pracy jest skierowana do Ciebie! Jeśli zostaniesz handlowcem nie będziesz musiał już nigdy szukać pracy! To praca znajdzie Ciebie, a dodatkowo zawsze bardzo dobrze zarobisz! Pamiętaj Sunday daje MOC!

Sunday Polska to najbardziej zgrana energetyczna rodzina, dlatego praca z nami to czysta przyjemność! SundayMENI oraz SundayWOMENKI z naszego teamu dbają o to, aby przyszłość świata była bardziej zielona, zadbaj i Ty!

Jesteśmy jedną z czołowych firm na rynku. Zatrudniamy ponad 500 ekspertów i doradców w całej Polsce. Zapewniamy pracownikom wsparcie od pierwszych dni pracy i to, czego potrzebują do wspólnego cieszenia się sukcesami!

Młodszy Doradca KLIENTA

Obowiązki:

• Bezpośrednie pozyskiwanie Klientów indywidualnych (początkowo przy pełnym wsparciu doświadczonego Managera, a następnie samodzielnie, ale bez obaw- przygotujemy Cię do tego!)

Wymagania:

• Wystarczy, że jesteś nastawiony na rozwój i naukę
  • Lubisz ludzi i potrafisz stworzyć dobry klimat rozmowy
  • Chcesz poznać najlepsze metody i techniki sprzedażowe
  • Dodatkowo masz dużą motywację do pracy i niespożytą energię.
  • Nauczymy Cię całej reszty, bo przecież będziesz w dobrych rękach naszego słonecznego zespołu!

Oferujemy:

• Na początku zarobisz z nami nie mniej niż 3 000 zł!
  • Już po 3 miesiącach pracy masz możliwość zarabiania ponad 10 000 zł – wystarczy Twoje zaangażowanie!
  • Pracę w godzinach 12:00-19:00, z możliwością dopasowania godzin pracy pod Twój grafik
  • Otwartą ścieżkę kariery i szybką ścieżkę awansu, dzięki której będziesz mieć możliwość tworzenia własnego zespołu sprzedażowego!
  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Rozwój pod okiem doświadczonego Lidera
  • Kompleksowe wdrożenie i pełen pakiet szkoleń
  • Cele możliwe do realizacji, dzięki wiedzy przekazanej od naszych ekspertów sprzedaży
  • Możliwość przedstawienia i realizacji Twoich własnych pomysłów (jesteśmy otwarci na świeże spojrzenie)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Liczne konkursy sprzedażowe
  • Sprawdzony system poleceń i dużo więcej!

Chcesz dołączyć do zespołu pełnego dobrej MOCy? Dobrze trafiłeś!

Wiecej informacji:

+48 693 830 568   karolina.skibinskaatsundaypolska.pl