MPL TECHMA - spotkanie z pracodawcą

Biuro Karier Studenckich zaprasza Studentów na spotkanie z firmą MPL TECHMA .

Już w najbliższą środę 15 grudnia o godzinie 14:00 odbędzie się spotkanie online dla Studentów i Absolwentów UMG z firmą MPL TECHMA.

MPL TECHMA to firma oferująca kompleksowe rozwiązania dla automatyki przemysłowej oraz dla automatyki morskiej.
Na rynku działa od 2003 roku. Konstruują i produkują również urządzenia elektroniczne. MPL TECHMA Samodzielnie tworzy koncepcje systemu, od projektu, konstrukcji mechanicznej, oprogramowania, aż po wdrożenie u Klienta. Stosują nowoczesne produkty i utrzymują wysoki standard prac projektowych i wykonawstwa. Klienci MPL TECHMA to rozpoznawalne, znaczące marki na świecie.

Weź udział w spotkaniu online!

Dowiesz się jak wygląda praca w naszym zespole, czego oczekujemy od kandydatów, a także dowiesz jak przebiega proces rekrutacji i co zyskasz dołączając do naszego zespołu. Będzie to doskonała okazja do poznania naszej firmy oraz zapoznania się z ofertami pracy, staży i praktyk przygotowanych specjalnie dla studentów Uniwersytetu Morskiego.

Spotkanie skierowane jest w szczególności do studentów Wydziału Elektrycznego, Wydziału Mechanicznego oraz studentów kierunków Transport i Logistyka.
Na spotkanie zapraszamy również wszystkie osoby, które rozważają swoją karierę w firmie zajmującej się automatyką i chcą poznać pracodawcę.

Spotkanie poprowadzi Monika Wilczewska - koordynator ds. projektów UE oraz marketingu. Absolwentka Akademii Morskiej w Gdyni. Na co dzień zajmuje się koordynowaniem działań i obsługą administracyjną związaną z prowadzonymi przez firmę projektami unijnymi. Odpowiada także za szeroko pojęty marketing.

Kiedy?

•  ŚRODA  15-12-2021 godzina 14:00

​Gdzie?

• w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu!

Jak dołączyć do spotkania?

•  Zaloguj się na spotkanie na MS Teams:
Spotkanie z firmą MPL TECHMA
15.12.2021 godzina 14:00

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

Załączniki:

BKS