Praktykant pokładowy /Deck trainee Stena Line

Praktykant pokładowy /Deck trainee

Stena Line znajduje się w ciekawym okresie zmian – mamy ambicję być za pan brat z cyfryzacją i stać się naprawdę innowacyjną, patrzącą w przyszłość firmą. Krok po kroku zmieniamy branżę morską, by osiągnąć naszą wizję – “Łączymy Europę dla zrównoważonej przyszłości” (Connecting Europe for a sustainable future). W Stena Line jesteśmy dla siebie jak rodzina i przyjaciele. Pracujemy ciężko, by rozwiązać problemy oraz by wpłynąć na otaczający świat, ponieważ wiemy, że rozwijamy się dzięki wyzwaniom. Podróż zaczyna się od nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Praktykant pokładowy /Deck trainee

Celem jest praca w dziale maszynowym na promach pasażersko-samochodowych w wiodącej firmie żeglugowej Stena Line.

Kim jesteś?

W Stena Line Twoja osobowość jest tak samo ważna, jak Twoje umiejętności.

Jeśli:

• posiadasz status ucznia/studenta
  • ważne międzynarodowe świadectwo zdrowia
  • ważną książeczkę żeglarską
  • posiadasz płynną znajomość jęz. angielskiego
  • jesteś ambitny/a i lubisz osiągać wyznaczone cele
  • lubisz pracować w zespole

Wymagane certyfikaty:

• Basic Safety Training
  • Security Awareness
  • Designated Security Duties
  • Crowd Management
  • Passenger Safety Training

Brzmi ciekawie?

To znaczy, że jesteś osobą, której poszukujemy.

Co oferujemy?

• zatrudnienie na podstawie umowy o realizację praktyki zawodowej
  • pracę na promach pasażersko-samochodowych
  • wynagrodzenie za czas praktyki na promie

Aby wziąć udział w rekrutacji zarejestruj swój profil oraz wyślij zgłoszenie na poniższy link

Nie przyjmujemy zgłoszeń przesłanych pocztą elektroniczną ani tradycyjną.

O Stena Line

Stena Line, jako lider zrównoważonej żeglugi pasażerskiej oraz frachtowej, oferuje największą sieć połączeń promowych w północnej Europie.  Ciągle szukamy nowych członków rodziny Stena Line, którzy dołączą do naszej przyjaznej firmy, w której ciężka praca oraz dobra zabawa są na porządku dziennym! Od Skandynawii przez Wielką Brytanię aż po Morze Bałtyckie zatrudniamy ponad 4300 pracowników – wszyscy tworzą jedną firmę i mają wpływ na sukces przedsiębiorstwa. Wierzymy, że to, dokąd chcemy iść oraz jak daleko zajść zależy tylko od nas.  Podróż zaczyn się od nas.

Zatrudnienie w Stena Line to bezpieczne środowisko pracy oraz równowaga między pracą a życiem prywatnym. Dążymy do utrzymywania i ulepszania zrównoważonego środowiska pracy, w którym nie ma miejsca na nadużycia względem innych i które daje każdemu pracownikowi identyczne szanse. Postępujemy w duchu równości, różnorodności i wspólnoty – zapraszamy każdego do zgłaszania swojej kandydatury

bks
28.07.2021