Asystent spedytora - Langowski Logistics

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o.
Łużycka 3C, 81-537 Gdynia
www.langowski.eu

Langowski Logistics to polska firma rodzinna, specjalizująca się w spedycji i logistyce międzynarodowej od 2004 roku. Zespół ponad 240 specjalistów z branży świadczy usługi transportowe i magazynowe na najwyższym poziomie, dostarczając ładunki klientów do dowolnego miejsca na Ziemi. Własna Agencja Celna, pięć własnych magazynów składowo-przeładunkowych na terenie Polski oraz sieć ponad 1500 Agentów na całym świecie wyróżniają firmę na tle konkurencji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent spedytora

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

• ewidencjonowanie zleceń spedycyjnych
  • wsparcie spedytora w tworzeniu dokumentacji spedycyjnej
  • przyswajanie wiedzy z zakresu wykonywanych czynności i branży TSL

Wymagania:

• wykształcenie związane z kierunkami takimi jak: transport/logistyka/spedycja/handel międzynarodowy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • podstawowa wiedza o rynku TSL
  • obsługa Pakietu MS Office

Oferujemy:

• ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dostęp do szkoleń niezbędnych do wykonywanej pracy
  • dobry klimat pracy w młodym zespole
  • pakiet benefitów: niezbędne narzędzia do pracy, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowanie pakietu Multisport

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail : pracaatlangowski.eu

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

BKS