Asystent spedytora w Dziale Morskim - Magemar Logistics

Magemar Logistics Sp. z o.o.
 ul. Hutnicza 20A | 81-061 Gdynia
www.magemarlog.pl

Magemar Logistics jest operatorem logistycznym, który wydzielił się z firmy Magemar Polska Sp. z o.o.  funkcjonującej z sukcesem na polskim rynku od 1999.

Dzięki pracownikom działającym z zaangażowaniem jesteśmy w stanie oferować naszym klientom
usługi najwyższej jakości.

Asystent spedytora w Dziale Morskim

Idealna praca dla studenta / absolwenta studiów logistycznych

Jeżeli jesteś osobą komunikatywną, potrafisz współpracować z ludźmi i jesteś dobrze zorganizowany/a oraz chcesz zdobyć praktykę w firmie logistycznej w  dziale transportu morskiego

Nie wahaj się i wyślij do nas swoje CV!

Ucz się od pierwszego Dnia !

Miejsce pracy: Gdynia

Podstawowe zadania:

• Pomoc w realizacji usług transportu morskiego
  • Kontakty z klientami
  • Weryfikacja dokumentów , praca na systemach portowych
  • Wspomaganie Spedytora w jego codziennych zadaniach
  • Dbanie o jakość i terminowość wykonywanych usług

Wymagania:

• Wykształcenie kierunkowe mile widziane ( aczkolwiek nie koniecznie )
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie co najmniej w stopniu komunikatywnym
  • Chęć nauki
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i samodzielność
  • Dbałość o szczegóły
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

• Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Szkolenie zawodowe
  • Pakiet benefitów ( ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, Pracowniczy Program Emerytalny )
  • Spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na maila krzysztof.radomskiatmagemarlog.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Magemar Logistics  Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

BKS