Asystent Sprzedaży - SPEEDWAY

SPEEDWAY FREIGHT SERVICES (POLAND) SP. Z O.O.
UL. POPIELA 26/2, 81-547 GDYNIA,
WWW.SFSPOLAND.COM

Asystent Sprzedaży

W naszym zespole z chęcią powitamy kolejną szukającą nowych wyzwań osobę. Jeśli jesteś studentem, lub właśnie skończyłeś edukację i szukasz miejsca, które pozwoli Ci rozwinąć swoje umiejętności – aplikuj do nas!

OPIS STANOWISKA

• Wspieranie działań sprzedażowych mających na celu realizację bieżących zleceń.
  • Aktywna obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami firmy.
  • Podtrzymywanie relacji handlowych oraz pozyskiwanie nowych klientów.
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie stawek z przewoźnikami.
  • Mailowa oraz telefoniczna obsługa klienta.
  • Współpraca z partnerami na całym świecie.
  • Ścisła współpraca z innymi działami wewnątrz firmy– zapewnienie właściwego przepływu dokumentów oraz informacji.

• Łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów handlowych.
  • Samodzielność, sumienność oraz dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność planowania, wyznaczania i realizacji celów.
  • Zaangażowanie oraz inicjatywa w prowadzonych zadaniach.
  • Kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Otwartość na wiedzę i zdobywanie nowych umiejętności.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

OFERUJEMY

• Kompleksowe wdrożenie do pracy – możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie wykonywanych przez Ciebie zadań.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Zdobycie praktycznej wiedzy i doświadczenia w branży.
  • Pracę w pełnym pozytywnej energii zespole.
  • Szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb.

BENEFITY

• - DOFINANSOWANIE DO UBEZPIECZENIA GRUPOWEGO
  • - DOFINANSOWANIE DO KARTY MULTISPORT
  • - SPOTKANIA INTEGRACYJNE

O NAS

Speedway tworzą ludzie, którzy dzień po dniu z zapałem i pełnym zaangażowaniem są wsparciem dla polskich eksporterów oraz partnerów na całym świecie. Zapewniamy kompleksową oraz profesjonalną obsługę transportów zarówno morskich jak i lotniczych w najodleglejsze kierunki na świecie. Ameryka Północna oraz Południowa, Afryka, Australia, a także Bliski czy Daleki Wschód w każdym przypadku realizacja transportu do portu lub od drzwi do drzwi to coś w czym świetnie się sprawdzamy. Na co dzień w pracy polegamy na sobie nawzajem, praca zespołowa pozwala nam wypracować najlepsze i indywidualnie dopasowane do potrzeb naszych partnerów rozwiązania.

Zgłoszenia swojej kandydatury należy wysyłać na adres mailowy : adrianna.hennigatsfspoland.com

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

BKS