Bootcamp PLC - Programowanie Przemysłu Przyszłości (3P)

Biuro Karier Studenckich zachęca do udziału w  “Bootcampie PLC” w ramach projektu “Programowanie Przemysłu Przyszłości (3P)”  realizowanego przez Fundację Manus przy Politechnice Wrocławskiej.

Bootcamp PLC jest dwutygodniowym, intensywnym kursem programowania sterowników PLC, po którym studenci dołączą w październiku do regularnych grup w następujących ośrodkach: Wrocław, Warszawa, Łódź, Poznań, Rzeszów, Gliwice, Kraków, Kielce, Lublin, Gdańsk, Gdynia albo do grupy Online. Uczestnicy Projektu 3P będą mieli szansę wziąć udział w Turnieju Finałowym Mistrzostw w Algorytmice i Programowaniu.

• Kiedy? 04.07.2022 - 15.07.2022
  • Gdzie? Wrocław, Warszawa, Gdańsk
  • Za ile? Całkowicie bezpłatnie

Jest to świetna inwestycja, a także ogromna okazja dla wszystkich osób, które nie dostały się do Projektu w trakcie trwania zimowej rekrutacji. Liczba wolnych miejsc jest mocno ograniczona! Formularz rekrutacyjny znajduje się pod tym linkiem: BOOTCAMP PLC

W ramach Bootcampu PLC oferujemy:

• dostęp do platformy e-learningowej z wykładami z zakresu algorytmiki i programowania sterowników PLC
  • ćwiczenia stacjonarne oraz szkolenia specjalistyczne (codziennie 8 godzin zajęć od poniedziałku do piątku)
  • indywidualne konsultacje z ekspertami
  • materiały szkoleniowe i sprzęt specjalistyczny
  • atrakcyjne nagrody dla najlepszych

Więcej informacji na temat Bootcampu PLC, a także Projektu 3P:

Projekt Programowanie Przemysłu Przyszłości nastawiony jest na edukację studentów pod kątem rozwoju umiejętności i kompetencji z zakresu informatyki przemysłowej. Zajęcia odbywają się w formie hybrydowej: online na platformie e-learningowej oraz stacjonarnie (ćwiczenia praktyczne i szkolenia specjalistyczne pod okiem wykwalifikowanej kadry dydaktycznej).

BKS