Elektromonter sieci i urządzeń energetycznych

Polska Grupa Zbrojeniowa S.A.

PGZ Stocznia Wojenna to przedsiębiorstwo z prawie stuletnią tradycją działalności i jednocześnie część największego w Polsce (i jednego z największych w Europie Środkowo-Wschodniej) koncernu obronnego, tj. Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Poszukujemy specjalistów z wielu dziedzin związanych z okrętownictwem i branżą obronną, oferując pracę w firmie z ogromną tradycją i przy projektach o istotnym znaczeniu dla bezpieczeństwa RP.

Elektromonter Sieci i Urządzeń Elektrycznych

Miejsce pracy: Gdynia

Rodzaj umowy: umowa o pracę (pełny etat)

Zadania:

• podłączanie jednostek (statków, okrętów) do zasilania elektrycznego
  • przygotowywanie pomieszczeń na jednostkach na potrzeby prac remontowych - montaż i demontaż sprzętu elektrycznego wykorzystywanego przez produkcję (wentylatorów, oświetlenia technologicznego, zestawów spawalniczych, rozdzielni przyłączeniowych, innych)
  • nadzór nad sprawnością sprzętu elektrycznego wykorzystywanego przez produkcję oraz serwisowanie go
  • usuwanie bieżących awarii

Oczekiwania:

• wykształcenie zawodowe, techniczne (elektryczne)
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe
  • uprawnienia SEP do 1 kv (E1) - mile widziane
  • uprawnienia do obsługi wózka elektrycznego i widłowego - mile widziane
  • uprawnienia poddźwigowego (hakowego) - mile widziane
  • uprawnienia wysokościowe
  • uprawnienia SEP (dozorowe)  - mile widziane
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • umiejętność czytania schematów i dokumentacji elektrycznej (NN)
  • obsługa elektronarzędzi narzędzi: szlifierek, wiertarek, innych

Oferujemy:

• równowagę pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym
  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
  • świadczenia socjalne z ZFŚS („wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do kart MultiSport, okolicznościowe świadczenia dla pracowników i dzieci pracowników i inne)

Jeśli chciałbyś / chciałabyś dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do przesłania swojego CV przez przycisk APLIKUJ

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?
Biurem Karier Studenckich przygotujesz swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej.
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

M.Charemska