Executive Offshore Wind MBA - międzynarodowy charakter

Executive Offshore Wind MBA to pierwsze w Polsce podyplomowe studia MBA dla sektora Morskiej Energetyki Wiatrowej. Wyróżniki programu EOW MBA to jakość, praktyczność i międzynarodowość.

University of Applied Sciences Bremerhaven jest jednym z międzynarodowych partnerów programu. UASB jest niemiecką uczelnią wyższą o światowej renomie w obszarze edukacji morskiej i Morskiej Energetyki Wiatrowej. W tej „Uczelni nad Morzem Północnym” 3000 słuchaczy z 40 krajów uczestniczy w 25 technicznych, naukowych i ekonomicznych kierunkach studiów. UASB, wspólnie z partnerami branżowymi i akademickimi, prowadzi innowacyjny Instytut Energetyki Wiatrowej.

University of Applied Sciences Bremerhaven, we współpracy z duńską Business Academy SouthWest, oferuje pierwszy w Europie program Offshore Wind Energy MBA. Uczestnicy Executive Offshore Wind MBA Uniwersytetu Morskiego w Gdyni wezmą udział w wybranych modułach tego programu, prowadzonych przez międzynarodowych ekspertów i praktyków sektora MEW:

- Logistics and Supply Chain in the OWE sector,

- Future Scenarios in Strategy Development,

- Economics of Offshore Wind Farms,

- Operational Safety and Risk Management in OWE sector.

Obecnie trwa procedura kwalifikacyjna do programu Executive Offshore Wind MBA. Informacje i zapisy można znaleźć na: O programie Executive Offshore Wind MBA | Uniwersytet Morski w Gdyni (umg.edu.pl). Zapraszamy do kontaktu i udziału w programie.

CMEW UMG